LUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – TurystyczneLUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – Turystyczne
Nie pamiętasz hasła?

Meksyk – listopad; Meksyk, Gwadelupe, Teotihuacan, Tenango del Aire, Puebla, Taxco, Acapulco

PROGRAM PIELGRZYMKI:

 

  1. Przylot do miasta Meksyk. Kolacja i nocleg.

 

  1. Śniadanie. Zwiedzanie miasta Meksyk: Stare Miasto z Katedrą WNMP – Msza Święta, Pałacem Prezydenckim, Zocalo, Park Chapultepec, Muzeum Antropologiczne, przejażdżka łodziami po azteckich kanałach w Xochimilco. Kolacja i nocleg.

 

  1. Śniadanie. Do południa wizyta w Bazylice Matki Bożej z Gwadalupe połączona ze Mszą Święta. Przejazd do słynnych piramid w Teotihuacan: Piramida Słońca, Piramida Księżyca, Piramida Pierzastego Węża i zespoły pałacowe z malowidłami. Kolacja i nocleg.

 

  1. Śniadanie. Do południa odwiedzenie polskich misjonarzy pracujących w Meksyku w miejscowości Tenango del Aire. Po tym zawsze wzruszającym spotkaniu przejazd malowniczą, biegnącą wokół wulkanów, drogą do Puebli. Zwiedzanie najbardziej hiszpańskiego miasta Meksyku – Puebla: Starówka, kościół Św. Dominika – Msza Święta, Katedra. Przejazd obok symbolu konkwisty – piramidy w Cholula do pobliskiego wiejskiego kościółka w Tonantzintla. Kolacja i nocleg w Puebla.

 

  1. Śniadanie. Przejazd do Cuernavaca – krótki spacer po mieście. Wczesnym popołudniem przejazd do Taxco. Zwiedzanie tego słynącego z wyrobów jubilerskich miasta – spacer po krętych uliczkach oraz wizyta w barokowym kościele Św. Priscylii i Św. Sebastiana – Msza Święta. Czas wolny na odwiedzenie licznych warsztatów oferujących wyroby ze srebra. Kolacja i nocleg.
  1. Śniadanie. Msza Święta. Przejazd do Acapulco. Nocleg w Acapulco. All inclusive.

 

  1. Acapulco. Śniadanie. Plażowanie z możliwością skorzystania z wycieczek fakultatywnych. All inclusive.

 

  1. Acapulco. Śniadanie. Plażowanie z możliwością skorzystania z wycieczek fakultatywnych. All inclusive
  1. Śniadanie. Przejazd z Acapulco do Bazyliki Matki Bożej z Gwadelupe –Msza Święta. Przejazd na lotnisko i wylot do kraju. Kolacja serwowana przez linie lotnicze na pokładzie samolotu.
  2. Przylot do Warszawy.