LUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – TurystyczneLUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – Turystyczne
Nie pamiętasz hasła?

Pielgrzymki po Europie

Pielgrzymki po Europie

Nasza religia jest równocześnie religią najbardziej rozpowszechnioną wśród mieszkańców wielu innych krajów europejskich, gdzie tak jak u nas, ma ona głębokie korzenie. Dlatego też po całej Europie rozsianych jest mnóstwo ośrodków religijnych – klasztorów, katedr, kościołów i sanktuariów założonych przez katolickich wyznawców. Są to piękne ślady długoletniej historii zapisanej na kartach poszczególnych państw. Tę historię mogą Państwo poznawać, uczestnicząc w organizowanych przez nas pielgrzymkach po Europie, na które już teraz serdecznie Was zapraszamy.

Zabierzemy Państwa do miejsc świętych, w których ze spokojem można oddać się modlitwie i jednocześnie poznać wyjątkowe historie. Organizując pielgrzymkę, zapewniamy przygotowanie ciekawego programu i planu podróży, które będzie dostosowany do Państwa potrzeb oraz oczekiwań. Gwarantujemy wygodne i sprawdzone zakwaterowania na znanych nam już szlakach. Za oprawę wycieczek odpowiada zespół doświadczonych przewodników i pilotów, a także duszpasterzy.

Skontaktuj się z naszym Biurem Pielgrzymkowo-Turystycznym w celu omówienia szczegółów. Zadzwoń, napisz lub odwiedź nas osobiście.

 

Do jakich miejsc w Europie podróżujemy?

Biuro pielgrzymkowo-turystyczne LUDWIK zachęca Państwa do wspólnego udziału w pielgrzymkach do absolutnie wyjątkowych miejsc naznaczonych świadectwem wiary. Organizujemy m.in.:

 

   – pielgrzymki do Medjugorje  – miejsca objawień Matki Bożej, której przekaz do dziś można usłyszeć w wygłaszanych w Medjugorje orędziach tzw. „widzących”,

   – pielgrzymki do Fatimy słynącej z objawień Najświętszej Marii Panny, która ukazała się tu m.in. trojgu dzieciom, przekazując im trzy tajemnice fatimskie,

   – pielgrzymki do sanktuarium w Lourdes – największego francuskiego ośrodka kultu Maryjnego, miejsca objawień maryjnych i cudownych uzdrowień,

   – pielgrzymki do Włoch – kraju z 25 tys. katolickich parafii i mnóstwem okazałych obiektów sakralnych, znajdują się tam miejsca związane z działalnością św. Franciszka oraz Ojca Pio,

   – pielgrzymki na Litwę  połączone ze zwiedzaniem Wilna i odwiedzeniem kaplicy z obrazem Matki Bożej Ostrobramskiej.

 

Oferujemy wyjazdy do wszystkich najważniejszych ośrodków pielgrzymkowych w Europie. We wszystkich tych miejscach czekają na wiernych wyjątkowe przeżycia duchowe oraz niezapomniane wrażenia. Umożliwiamy skorzystanie z różnorodnych, ciekawych i pięknych szlaków zarówno turystycznych, jak i pielgrzymkowych.

Wiele naszych zagranicznych podróży ma charakter pielgrzymko-wczasów połączonych z możliwością odpoczynku i turystycznego zwiedzenia ciekawych miejsc, które nie mają związku z religią. W zależności od wybranej opcji wycieczki, podróż odbywa się samolotem lub ekskluzywnym autokarem w pełni przystosowanym do pokonywania wielogodzinnych tras. Ponadto zapewniamy naszym klientom nocleg w sprawdzonych, zaprzyjaźnionych miejscach oraz wyżywienie zawarte w cenach poszczególnych pielgrzymek z oferty.