LUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – TurystyczneLUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – Turystyczne
Nie pamiętasz hasła?

Pielgrzymki po Europie

Pielgrzymki po Europie

Nasza religia jest równocześnie religią najbardziej rozpowszechnioną wśród mieszkańców wielu innych krajów europejskich, gdzie tak jak u nas, ma ona głębokie korzenie. Dlatego też po całej Europie rozsianych jest mnóstwo ośrodków religijnych – klasztorów, katedr, kościołów i sanktuariów założonych przez katolickich wyznawców. Są to piękne ślady długoletniej historii zapisanej na kartach poszczególnych państw. Tę historię mogą Państwo poznawać, uczestnicząc w organizowanych przez nas pielgrzymkach po Europie, na które już teraz serdecznie Was zapraszamy.

 Do jakich miejsc w Europie podróżujemy?

Biuro pielgrzymkowo-turystyczne LUDWIK zachęca Państwa do wspólnego udziału w pielgrzymkach do absolutnie wyjątkowych miejsc naznaczonych świadectwem wiary. Organizujemy m.in.:

  • pielgrzymki do Medjugorje  – miejsca objawień Matki Bożej, której przekaz do dziś można usłyszeć w wygłaszanych w Medjugorje orędziach tzw. „widzących”,
  • pielgrzymki do Fatimy słynącej z objawień Najświętszej Marii Panny, która ukazała się tu m.in. trojgu dzieciom, przekazując im trzy tajemnice fatimskie,
  • pielgrzymki do sanktuarium w Lourdes – miejsca objawień maryjnych i cudownych uzdrowień,
  • pielgrzymki do Włoch – kraju z 25 tys. katolickich parafii i mnóstwem okazałych obiektów sakralnych,
  • pielgrzymki na Litwę połączone ze zwiedzaniem Wilna i odwiedzeniem kaplicy z obrazem Matki Bożej Ostrobramskiej.

 

Wiele naszych zagranicznych podróży ma charakter pielgrzymko-wczasów połączonych z możliwością odpoczynku i turystycznego zwiedzenia ciekawych miejsc, które nie mają związku z religią. W zależności od wybranej opcji wycieczki, podróż odbywa się samolotem lub ekskluzywnym autokarem w pełni przystosowanym do pokonywania wielogodzinnych tras. Ponadto zapewniamy naszym klientom nocleg w sprawdzonych, zaprzyjaźnionych miejscach oraz wyżywienie zawarte w cenach poszczególnych pielgrzymek z oferty.