LUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – TurystyczneLUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – Turystyczne
Nie pamiętasz hasła?

O Nas

  • imageframe-image
  • imageframe-image
  • imageframe-image
  • imageframe-image
  • imageframe-image
  • imageframe-image
  • imageframe-image
  • imageframe-image
  • imageframe-image

Z przyjemnością pragniemy Państwu oznajmić, że w 2016 roku minęła okrągła 20 rocznica powstania naszego biura!

W trakcie trwania naszej długoletniej działalności ponad 40 tysięcy osób miało okazję pielgrzymować razem z nami do miejsc objawień Matki Bożej. Wieloletnia działalność na rynku pielgrzymkowo turystycznym pozwoliła nam zdobyć wszechstronne i cenne doświadczenia zawodowe. Chcąc zapewnić Państwu możliwie jak najbardziej rozbudowany wachlarz ofert nasze biuro opiera się na stałej rozwijającej się ofercie.

Dziękujemy za okazane zaufanie. ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO PIELGRZYMOWANIA!

imageframe-image

Dlaczego warto współpracować z nami?

Jesteśmy biurem rzetelnym, jak i posiadającym wieloletnie doświadczenie, biorącym pełną odpowiedzialność jednakowo za pielgrzymów oraz cały program wyjazdów. Z naszych pielgrzymek korzystali również pielgrzymi spoza naszego kraju. Wielkim priorytetem naszej firmy jest, aby każdy nasz wyjazd był ogromnym duchowym przeżyciem dla wszystkich naszych klientów, biorąc to pod uwagę każda wyjeżdżająca osoba jest pod opieką duszpasterza i wykwalifikowanych pilotów.

Jak to wszystko się zaczęło?

Nasze biuro zostało założone 24 stycznia 1996 roku przez Pana Ludwika Błasiaka, który nadal je prowadzi. W roku 1990 należąc do Stowarzyszenia Królowej Pokoju w Bielsku- Białej po raz pierwszy pojechał na pielgrzymkę do Medjugorie i wraz z Stowarzyszeniem jeździł do 1995 roku. Następnie przez rok 1995 kontynuował pielgrzymki wraz z Bractwem Trzeźwości z Tychów. Na początku kolejnego roku w styczniu założone zostało biuro, które istnieje do dziś.

imageframe-image
imageframe-image

Pielgrzymujemy wszędzie, a w szczególności:

Od kilku już lat organizujemy również pielgrzymki do Włoch, podczas których zwiedzić można: Padwę, Asyż, Rzym, Monte Sant’ Angelo, San Giovanni Rotondo, Cascię, Lanciano, Manopello, Loreto, Turyn oraz Venezię. W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o wyjazdy do Lourdes, Ars, La Salette, Santiago de Compostella, Fatimy, Montserrat, Le Laus, Mariazell, Maria Taferl, Paray Le Monial, Altotting, a nawet Guadalupe w Meksyku.

tab-image

Gwarant Bezpieczeństwa – Ubezpieczone Biuro.

Celem gwarancji jest finansowanie opłat związanych z powrotem klientów z pielgrzymki turystycznej do miejsca wyjazdu lub planowanego powrotu z imprezy turystycznej w wypadku gdy biuro wbrew obowiązkowi nie zapewnia tego powrotu.

A także zapewnienie klientom zwrotu wpłat wniesionych tytułem zapłaty za imprezę turystyczną w wypadku gdy z przyczyn dotyczących organizatora turystyki oraz osób, które działają w jego imieniu impreza turystyczna nie zostanie zrealizowana.

tab-image

Przeszło ćwierć wieku w branży.

Biuro pielgrzymowo turystyczne „Ludwik” powstało w 1989 r. i od wielu już lat zajmuje usytuowaną i niepodważalną pozycję lidera branży pielgrzymkowej.
Każdy kolejny rok ugruntowywał naszą firmę, jako lidera na rynku.

Sukces naszego dzieła nie pojawił się nagle. Jest on zasługą bardzo wielu lat ciężkiej pracy, jak i przemyślanej oraz stale rozwijającej się oferty.

Nasze biuro powstało z pasji, a także zaangażowania, co pozwala na traktowanie naszej firmy jako drogę do realizacji marzeń i ambicji.

tab-image

To co nas wyróżnia – Najwyższą jakość świadczonych usług

Dbamy o to, aby każdy Pielgrzym czuł maksymalną satysfakcję w kontaktach z nami, jak i w wysokie zadowolenie podczas korzystania z naszej obsługi.
Nasza kadra pracowników, przewodnicy i piloci to mistrzowie w swoich specjalnościach.

Najwyższa jakość pielgrzymek to między innymi: hotele o wysokim standardzie, jak i zapewnione wyżywienie oraz najważniejsze sprawdzeni kontrahenci
Jedyne w swoim rodzaju na polskim rynku oraz bogate w atrakcje programy pielgrzymkowo-turystyczne, większa część z nich nie jest oferowana przez konkurencję.
Najkorzystniejszy stosunek ceny do jakości pielgrzymek.
Całkowite wyeliminowanie ukrytych kosztów