LUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – TurystyczneLUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – Turystyczne
Nie pamiętasz hasła?

Pielgrzymki do Medjugorje

Pielgrzymki do Medjugorje

Wszystkich Państwa zapraszamy do udziału w szczególnym religijnym wydarzeniu, jakim jest pielgrzymka do Medjugorje (Medziugorie). To niewielkie miasteczko w Bośni i Hercegowinie, a pierwotnie malutka wieś, jest miejscem kultu Matki Bożej i zasłynęło na świecie z Jej objawień. Matka Boża objawia się tu regularnie aż sześciu osobom, a pielgrzymi podróżujący do Medjugorje mogą tego doświadczyć, będąc w pobliżu widzących podczas objawienia. Przekazywane widzącym słowa Matki Bożej nawołują m.in. do umocnienia wiary, wzajemnej miłości, szacunku i modlitwy.

Pierwsze objawienie w Medjugorje miało miejsce 24 czerwca 1981 roku. Od tej pory miasto z roku na rok zyskiwało coraz większe zainteresowanie pielgrzymów, mimo że Watykan do dziś nie uznał go oficjalnie za miejsce cudów. Nie jest to przeszkodą dla około 2,5 mln. osób, które rokrocznie odwiedzają je z tego powodu.

Co zapewniamy w cenie pielgrzymek do Medjugorje?

Medjugorje jest bardzo częstym celem pielgrzymek organizowanych przez nasze biuro podróży. Uczestniczenie w orędziach Medjugorje jest mocno osobistym przeżyciem, dlatego chcemy, aby jak najwięcej pielgrzymów z Polski miało możliwość doświadczenia tego razem z nami.

W cenie pielgrzymek do Medjugorje gwarantujemy m.in. podróż komfortowo wyposażonym autokarem, noclegi z wyżywieniem, opiekę pilota i duszpasterza. Zapewniamy ponadto wszechstronny pakiet ubezpieczeń. Część propozycji z oferty to zorganizowane wyjazdy pielgrzymkowo-turystyczne, połączone z pielgrzymką do Włoch lub z kilkudniowym pobytem w pięknej Chorwacji.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zaplanowanych w najbliższym czasie pielgrzymek do Medjugorje. Wyjazdy organizujemy nie tylko z naszych rodzimych Tych, ale również z miejsc takich jak Rzeszów, Częstochowa czy Zdzieszowice.