LUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – TurystyczneLUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – Turystyczne
Nie pamiętasz hasła?

Pielgrzymki do Fatimy

Pielgrzymki do Fatimy

Leżąca w Portugalii Fatima jest jednym z najsłynniejszych na świecie miejsc kultu Matki Bożej, jak również celem organizowanych przez nas pielgrzymek. Popularność pielgrzymek do Fatimy związana jest z objawieniami maryjnymi, które wielokrotnie miały tu miejsce. Po raz pierwszy Matka Boża ukazała się w Fatimie niemej pasterce, jeszcze w 1758 roku. Po tym niezwykłym spotkaniu dziewczyna cudem odzyskała głos.

Jednak do najbardziej osławionych objawień doszło w Fatimie w 1917 roku, kiedy to Matka Boża ukazała się trojgu dzieci – Franciszkowi i Hiacyncie Marto oraz Łucji dos Santos, przekazując im przesłanie w postaci trzech tajemnic fatimskich. Obecnie w miejscu objawień znajduje się odwiedzane przez miliony pielgrzymów z różnych stron świata Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej.

Pielgrzymuj z doświadczonym przewoźnikiem

Jako biuro pielgrzymkowo-turystyczne z wieloletnim stażem mamy ogromne doświadczenie w organizacji zagranicznych, autokarowych i samolotowych wycieczek do miejsc religijnego kultu, w tym do Fatimy. Zapewniamy naszym klientom podróż w komfortowych warunkach oraz zawarte w cenie podstawowej noclegi i wyżywienie podczas całego przewidzianego pobytu za granicą. Dokładamy również wszelkich starań, aby podróż z nami upłynęła w miłej atmosferze, a przede wszystkim bezpiecznie dla każdego zabranego w nią pielgrzyma. Zachęcamy do zapoznania się z innymi wyjazdami organizowanymi przez nasze biuro pielgrzymkowe, na przykład z równie popularnymi pielgrzymkami do Lourdes.