LUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – TurystyczneLUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – Turystyczne
Nie pamiętasz hasła?

ZIEMIA ŚWIĘTA -data do uzgodnienia

, Ziemia Święta
Poniedziałek, Kwiecień, 1, 2019
8 dni
50

turnus 51

12.09-19.09
8

1800zł+500$
za osobę dorosłą

Wyprzedano

Przekracza osób

1 dzień KATOWICE – TEL AVIV

Spotkanie pielgrzymów na lotnisku w Katowicach – Pyrzowicach. Dojazd na lotnisko we własnym zakresie. Przelot samolotem. Lądowanie w Tel Avivie. Przejazd do Nazaretu. Obiadokolacja i nocleg w Nazarecie.

2 dzień HAJFA – NAZARET

Śniadanie. Przejazd na Górę Tabor – transport taksówkami na szczyt góry, sanktuarium Przemienienia Pańskiego. Hajfa. Góra Karmel – sanktuarium Stella Maris. Kana Galilejska – odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Nazaret: Grota i bazylika Zwiastowania NMP, kościół św. Józefa. Obiadokolacja i nocleg w Nazarecie.

3 dzień TEL DAN – NAZARET – KAFARNAUM

Śniadanie. Przejazd na Górę Ośmiu Błogosławieństw. Tabgha: Kościół Rozmnożenia Chleba i Prymatu św. Piotra. Kafarnaum – „Miasto Jezusa”. Przepłynięcie statkiem po jeziorze. Wizyty w kościele św. Piotra w Tyberiadzie. Obiadokolacja i nocleg w Nazarecie.

4 dzień JERYCHO – MORZE MARTWE – BETANIA – BETLEJEM

Śniadanie. Przejazd do Jerycha – panorama Góry Kuszenia i sykomora. Rzeka Jordan – odnowienie przyrzeczeń Chrztu św. Kąpiel w Morzu Martwym. Przejazd przez Pustynię Judzką. Betania: Sanktuarium Łazarza, Marii i Marty (w zależności od sytuacji bezpieczeństwa). Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

5 dzień AIN KAREM – BETLEJEM

Śniadanie. Przejazd do Ain Karem: sanktuarium Nawiedzenia św. Elżbiety i Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Pole Pasterzy. Betlejem – Grota i bazylika Narodzenia, kościół św. Katarzyny, Grota Mleczna. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

 

6 dzień JEROZOLIMA – STARE MIASTO

Śniadanie. Przejazd do Jerozolimy. Nawiedzenie sanktuariów na Górze Oliwnej: Wniebowstąpienie,

„Pater Noster”, panorama Jerozolimy, „Dominus Flevit”,  Grób Maryi, Ogród Oliwny, bazylika Agonii. Mur Płaczu. Góra Syjon: Wieczernik i kościoły: Zaśnięcia NMP i św. Piotra „in Gallicantu”. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

7 dzień JEROZOLIMA

Śniadanie. Przejazd do Jerozolimy – Kościół św. Anny i sadzawka Betesda, kaplica Biczowania i Włożenia Krzyża. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Starej Jerozolimy. Czas na zakupy i indywidualną modlitwę w bazylice Bożego Grobu. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

8 dzień TEL AVIV – KATOWICE

Śniadanie. Przejazd na lotnisko. Odprawa bagażowo – biletowa. Wylot do Katowic. Zakończenie pielgrzymki.