LUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – TurystyczneLUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – Turystyczne
Nie pamiętasz hasła?

Włochy (Matka Speranza) 13.07 – 20.07.2020; Padwa, Collevalenza, Mentorella, Cascia, Civitavecchia, Montichiari – Fontanelle

, Włochy
Poniedziałek, Lipiec, 13, 2020
8 dni
13.07 - 20.07.2020
8 dni

950zł+340€
za osobę dorosłą

Wyprzedano

Przekracza osób

PROGRAM PIELGRZYMKI:

DZIEŃ 1:

Wyjazd z Tychów z ul. Kopernika (między Lidlem a Biedronką) o godz. 6:30. Przyjazd do Katowic (ul. Kopernika 12 obok Dworca PKP) około godz. 8:00. Msza św. w Tychach w kościele Św. Marii Magdaleny ul. Damrota 62 o godz. 9:00. Przejazd do Padwy, obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 2:

Śniadanie, msza św. Przejazd do centrum Padwy. Zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego, nawiedzenie grobu Św. Antoniego. Przejazd do Collevalenza, obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 3

Śniadanie, msza św. Odwiedzenie Sanktuarium Miłości Miłosiernej w Collevalenza. Nawiedzenie grobu błogosławionej Matki Speranzy, kąpiel w basenach z wodą, która pomaga w uzdrowieniu fizycznym i duchowym. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 4

Śniadanie, msza św. Przejazd do Mentorelli – nawiedzenie sanktuarium MB Bolesnej, ukochanego miejsca papieża św. Jana Pawła II. Transfer do Casci – nawiedzenie klasztoru św. Rity i jej szczątków. Powrót do Collevalenza, obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 5. Śniadanie, msza św. Przejazd do Civitavecchia– miejsca, w którym figurka Matki Bożej płakała krwawymi łzami. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 6. Śniadanie, msza św. Przejazd do Montichiari – miejsca objawień Matki Bożej. Odwiedzenie świątyni Mistycznej Róży. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 7.

Śniadanie, msza św. Nawiedzenie grobu wizjonerki oraz źródła w Fontanelle. Wyjazd do Polski.

 

DZIEŃ 8.

Powrót do kraju w godzinach nocnych.

 

Pozostałe informacje

Świadczenia:

• opieka duszpasterska
• przejazd luksusowym autokarem (klimatyzacja, WC, barek, DVD)
• opieka pilota i przewodnika
• przewodnicy miejscy i bilety we Włoszech
• ubezpieczenie KL, NNW, CP (od chorób przewlekłych) i bagażu
• ubezpieczenie w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym
• pakiet pielgrzyma: unikalne modlitewniki i wspaniałe świadectwa
• 6 śniadań wzmocnionych i obiadokolacji
• 6 noclegów w pokojach 2, 3 i 4 -osobowych

Należy zabrać ze sobą: latarkę, małą poduszkę i koc (do autokaru), nakrycie głowy (ochrona przed słońcem), radio lub telefon odbierający częstotliwość 92,7 MHz wraz ze słuchawkami – będzie możliwość słuchania tłumaczenia na język polski kazań, modlitwy o uzdrowienie duszy i ciała, itp.

Rachunek VAT można otrzymać jedynie w czasie trwania pielgrzymki.

BIURO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO ZMIAN W PROGRAMIE!