LUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – TurystyczneLUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – Turystyczne
Nie pamiętasz hasła?

Sanktuaria Europy (m.in. Santiago de Compostella, Turyn)- data do uzgodnienia

,
Piątek, Kwiecień, 5, 2019
15 dni
55
15 dni

1100zł+700€
za osobę dorosłą

Wyprzedano

Przekracza osób

PROGRAM PIELGRZYMKI:

DZIEŃ 1:Msza Św. i wyjazd pielgrzymów z Katowic o godz.(godz. i miejsce ustali organizator).Przyjazd do Altotting – Sanktuarium Naszej Pani w Bawarii. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 2:Śniadanie. Msza Św. Zwiedzanie Sanktuarium oraz Klasztoru Kapucynów, gdzie żył i działał Św. Konrad. Wyjazd w kierunku Francji do Ars. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 3:Śniadanie. Msza Św. i zwiedzanie domu – plebanii, w której mieszkał Św. Jan Vianey – patron proboszczów. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 4:Śniadanie. Msza Św. Wyjazd do Lourdes. Udział w wieczornej procesji ze świecami w Lourdes. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 5:Śniadanie. Pobyt w Sanktuarium Matki Boskiej w Lourdes. Kąpiel w basenach z cudowną wodą (o ile będzie taka możliwość), uczestnictwo w Nabożeństwie Chorych. Droga Krzyżowa na wałach, zwiedzanie miejsc związanych z życiem Świętej Bernadety, film opowiadający historię objawień. Wieczorna procesja ze świecami. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 6:Msza Św. w Grocie Masabielskiej. Śniadanie. Przejazd do Santiago de Compostella. Obiadokolacja i nocleg w Domie Pielgrzyma.
DZIEŃ 7:Śniadanie. Msza Św. w Bazylice Św. Jakuba i zwiedzanie. Obiadokolacja i nocleg w Domie Pielgrzyma.
DZIEŃ 8:Śniadanie. Przejazd do Fatimy.  Obiadokolacja. Wspólny udział w wieczornej procesji ze świecami. Nocleg.
DZIEŃ 9:Śniadanie. Msza Św. Nawiedzenie Sanktuarium oraz Bazyliki Matki Boskiej Fatimskiej. Droga Krzyżowa, zwiedzanie domu Franciszka i Hiacynty. Czas wolny na własną modlitwę. Wieczorna procesja ze świecami. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 10:Wczesna Msza Św. Śniadanie. Przejazd do Avila – miejsca działalności Św. Teresy Wielkiej oraz Segowii – gdzie żył i działał Św. Jan od Krzyża. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 11:Śniadanie. Przejazd do Saragossy – Msza Św. i zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej z Pilar. Obiadokolacja i nocleg w Montserrat.
DZIEŃ 12:Msza Św. Śniadanie. Pobyt w Sanktuarium Matki Boskiej Katalońskiej w Montserrat. Przejazd do La Salette na obiadokolacja i nocleg. (nie zapewniamy pokoi 2-osobowych, tylko za wcześniejszą dopłatą; pokoje 3 i 4-osobowe z umywalkami).
DZIEŃ 13:Śniadanie. Podróż widokową trasą alpejską do Sanktuarium Matki Bożej z La Salette. Przejazd do Turynu. Obiadokolacja i nocleg
DZIEŃ 14: Śniadanie. Msza Św.  Przejazd do Padwy. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 15:Śniadanie. Nawiedzenie grobu Św. Antoniego, Powrót do autokaru i powrót do Polski w późnych godzinach wieczornych.

CENA:
1300ZŁ +700€ – DLA 30 OSÓB PŁATNYCH
1100ZŁ +700€ – DLA 35 OSÓB PŁATNYCH
1000ZŁ +700€ – DLA 40 OSÓB PŁATNYCH

 

ŚWIADCZENIA:

•    opieka duszpasterska
•    przejazd luksusowym autokarem (klimatyzacja, DVD, barek, WC)
•    opieka pilota i przewodnika
•    ubezpieczenie KL, NNW i CP
•    Noclegi w hotelach – pokoje 2, 3 i 4 osobowych
•    Śniadania i obiadokolacje

                                                                                   BIURO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO ZMIAN W PROGRAMIE!