LUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – TurystyczneLUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – Turystyczne
Nie pamiętasz hasła?

Sanktuaria Europy (m.in. Fatima, Lourdes)- data do uzgodnienia

,
Piątek, Kwiecień, 5, 2019
15
55
15 dni

1100zł+700€
za osobę dorosłą

Wyprzedano

Przekracza osób

PROGRAM PIELGRZYMKI:

DZIEŃ 1:
Msza Św. i wyjazd pielgrzymów z Katowic (godz. i miejsce ustali organizator). Przyjazd do ALTÖTTINGSanktuarium Naszej Pani w Bawarii. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 2:
Przejazd do ARS. Msza Święta. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 3:
Śniadanie. Msza Święta. Nawiedzenie miejsc związanych z życiem i działalnością św. Jana Marii Vianney – Patrona Proboszczów: plebania, bazylika św. Sykstusa, Święte Drzwi, Kaplica Serca, Kaplica Świec, muzeum figur woskowych. Czas na indywidualną modlitwę i zakup pamiątek.
Przejazd do PARAY-LE-MONIAL. Nawiedzenie bazyliki i miejsc związanych z objawieniem Najświętszego Serca Pana Jezusa Małgorzacie a’LaCoque. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 4:
Msza Święta. Śniadanie. Przejazd do LOURDES. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Udział w wieczornej, maryjnej procesji ze świecami. Nocleg.
DZIEŃ 5:
Śniadanie. Nawiedzanie miejsc związanych z życiem św. Bernadety Soubirous: Kościół parafialny p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Cachot (Loch), Dom rodzinny św. Bernadety, Grota Massabielle, Bazyliki. Msza Św. i udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej. Udział w procesji Eucharystycznej. Czas na indywidualną modlitwę i zakup pamiątek. Obiadokolacja.
Udział w procesji wieczornej ze świecami. Nocleg.
DZIEŃ 6:
Śniadanie (suchy prowiant). Wyjazd w kierunku Hiszpanii, do SANTIAGO DE COMPOSTELA. Msza Św. Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 7:
Śniadanie. Wyjazd do PONTEVEDRA – miejsce objawień Matki Bożej siostrze Łucji Dos Santos, które związane są z pierwszymi sobotami miesiąca. Msza Św. Przejazd do VIGO. Krótki wypoczynek nad oceanem. Powrót do SANTIAGO. Spacer po zabytkowej części miasta. Nawiedzenie grobu św. Jakuba. Czas na prywatną modlitwę. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 8:
Śniadanie. Msza Święta w Bazylice św. Jakuba. Czas na prywatną modlitwę. Przejazd do Portugalii, do FATIMY. Zakwaterowanie i obiadokolacja. Udział w wieczornym różańcu w Kaplicy objawień i procesji ze świecami. Nocleg.
DZIEŃ 9:
Śniadanie, całodniowy pobyt w sanktuarium. Zwiedzanie Bazyliki Różańca i nowoczesnej bazyliki św. Trójcy. Nawiedzenie grobów siostry Łucji i błogosławionego Franciszka i Hiacynty Marto. Udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Mszy Św. Czas na indywidualna modlitwę i zakup pamiątek. Kolacja. Udział w wieczornym różańcu i procesji ze świecami. Nocleg.
DZIEŃ 10:
Msza Święta. Śniadanie. Wyjazd w kierunku Hiszpanii, do TOLEDO. Zwiedzanie zabytkowego miasta. Spacer wąskimi uliczkami. Czas wolny. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 11:
Śniadanie. Przejazd do Katalonii, na górę MONTSERRAT. Nawiedzenie Sanktuarium Czarnej Madonny, Patronki Katalonii. Msza Święta. Zakwaterowanie w domu pielgrzyma. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 12:
Śniadanie. Przejazd do Francji, do sanktuarium Matki Bożej Pojednawczyni i Ucieczki Grzeszników w LE LAUS. Zakwaterowanie w domu pielgrzyma. Msza Święta. Obiadokolacja. Spacer do doliny Pindreau – miejsca drugiego zjawienia NMP. Nocleg.
DZIEŃ 13:
Śniadanie. Przejazd do Włoch. Nawiedzenie Sanktuarium „Brązowej Madonny” w OROPA. Zakwaterowanie w domu pielgrzyma. Msza Święta. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 14:
Śniadanie. Przejazd do PADWY. Nawiedzenie Bazyliki św. Antoniego. Msza Święta. Czas na indywidualną modlitwę i zakup pamiątek. Odwiedzenie grobu  św. Leopolda Mandica („niewolnika konfesjonału”) w kościele Św. Krzyża. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 15:
Śniadanie. Msza Święta. Całodzienny powrót do kraju.

Cena:
1300 ZŁ + 700 € (dla 30 osób)
1100 ZŁ + 700 € (dla 35 osób)
1000 ZŁ + 700 € (dla 40 osób i więcej)

ŚWIADCZENIA:

•    opieka duszpasterska
•    przejazd luksusowym autokarem (klimatyzacja, DVD, barek, WC)
•    opieka pilota i przewodnika
•    ubezpieczenie KL, NNW i CP
•    Noclegi w hotelach – pokoje 2, 3 i 4 osobowych
•    Śniadania i obiadokolacje

 

                                                                                   BIURO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO ZMIAN W PROGRAMIE!