LUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – TurystyczneLUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – Turystyczne
Nie pamiętasz hasła?

Sanktuaria Europy – wrzesień; Altötting, Ars, Lourdes, Santiago de Compostela, Fatima, Avila, Saragossa, Montserrat, La Sallette, Turyn, Padwa

PROGRAM PIELGRZYMKI:

 

DZIEŃ 1: Msza Św. i wyjazd pielgrzymów z Katowic (godz. i miejsce ustali organizator). Przyjazd do ALTÖTTING – Sanktuarium Naszej Pani w Bawarii. Obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 2: Przejazd w stronę Francji do ARS. Msza święta, obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 3: Śniadanie, msza święta. Nawiedzenie miejsc związanych z życiem i działalnością św. Jana Marii Vianneya – patrona proboszczów: plebania, bazylika św. Sykstusa, kaplica Serca, kaplica Świec, muzeum figur woskowych. Czas na indywidualną modlitwę i zakup pamiątek. Przejazd do LOURDES. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 

DZIEŃ 4: Śniadanie. Skorzystanie ze źródeł i basenów leczniczych. Nawiedzanie miejsc związanych z życiem św. Bernadety Soubirous: kościoła parafialnego p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Cachot (Loch), dom rodzinny św. Bernadety, grota Massabielle, bazyliki – msza św. i udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej. Udział w procesji Eucharystycznej. Czas na indywidualną modlitwę i zakup pamiątek. Obiadokolacja. Udział w procesji wieczornej ze świecami. Nocleg.

 

DZIEŃ 5: Śniadanie (suchy prowiant). Wyjazd w kierunku Hiszpanii do SANTIAGO DE COMPOSTELA. Msza św., zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 6: Śniadanie. Spacer po zabytkowej części miasta. Nawiedzenie grobu św. Jakuba. Czas na prywatną modlitwę. Przejazd do Portugalii do FATIMY. Obiadokolacja, udział w wieczornym różańcu w kaplicy objawień i procesji ze świecami. Nocleg.

 

DZIEŃ 7: Śniadanie, msza św. Zwiedzanie bazyliki Różańca i nowoczesnej bazyliki św. Trójcy. Nawiedzenie grobów siostry Łucji i błogosławionego Franciszka i Hiacynty Marto. Czas na indywidualna modlitwę i zakup pamiątek. Przejazd do Hiszpanii, do AVILA, obiadokolacja, nocleg.

 

DZIEŃ 8: Śniadanie, msza św. Nawiedzenie miejsc związanych z Matką Teresą z Avila (kościół, zakon). Wyjazd do SARAGOSSY. Nawiedzenie bazyliki katedralnej MB na Kolumnie. Przejazd do Katalonii na górę MONTSERRAT. Obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 9: Śniadanie, msza św. Nawiedzenie sanktuarium (bazyliki) Czarnej Madonny, Patronki Katalonii. Wyjazd do Francji, do LA SALETTE. Obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 10: Śniadanie. Nawiedzenie źródła w miejscu objawień MB i sanktuarium, msza św. Wyjazd do Włoch, do TURYNU. Obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 11: Śniadanie, msza św. Nawiedzenie bazyliki Maryi Wspomożycielki Wiernych, sarkofagu św. Jana Bosko i katedry św. Jana Chrzciciela z kaplicą Całunu Turyńskiego.
Przejazd w okolice PADWY. Obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 12: Śniadanie, nawiedzenie bazyliki św. Antoniego, msza św. Czas na indywidualną modlitwę i zakup pamiątek. Wyjazd do POLSKI. Całodzienny powrót do kraju.

 

DZIEŃ 13: Powrót do kraju w godzinach porannych.

 

CENA:

1140 ZŁ + 620€ (50 os.)    

1270 ZŁ + 620€ (45 os.)

1430 ZŁ + 620€ (40 os.)    

1630 ZŁ + 620€ (35 os.)

Pozostałe informacje

Świadczenia:

• opieka duszpasterska
• przejazd luksusowym autokarem (klimatyzacja, WC, barek, DVD)
• opieka pilota i przewodnika
• ubezpieczenie KL, NNW, CP (od chorób przewlekłych) i bagażu
• pakiet pielgrzyma: unikatowe modlitewniki oraz  wspaniałe świadectwa
• noclegi w hotelach i domach pielgrzyma w pokojach 2, 3 i 4 -osobowych
• wzmocnione śniadania i obiadokolacje

Rachunek Vat można otrzymać jedynie w czasie trwania pielgrzymki.

BIURO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO ZMIAN W PROGRAMIE!

[/box]