LUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – TurystyczneLUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – Turystyczne
Nie pamiętasz hasła?

Monte Lussari- Cascia – San Giovanni Rotondo- Monte San Angelo – Lanciano-Rzym-Padwa – data do uzgodnienia

DZIEŃ 1:
Wyjazd z Tychów z ul. Kopernika (między Lidlem a Biedronką) o godz. 6:30.
Przyjazd do Katowic (ul. Kopernika 12 obok Dworca PKP) około godz. 8:00. Msza św. w Tychach w kościele Św. Marii Magdaleny ul. Damrota 62 o godz. 9:00.. Przejazd do Tarvisio, obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 2:
Śniadanie.Msza Św.Przejazd kolejką linową z Camporosso na Świętą Górę Lussari, gdzie znajduje się sanktuarium Matki Bożej (Msza Św), Świątynia trzech narodów zamieszkujących te tereny: Włochów, Austriaków i Słoweńców. Piękna architektura i górskie krajobrazy. Przejazd do Casci, obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 3
Śniadanie. Zwiedzanie Casci. Odwiedzenie sarkofagu z ciałem Św. Rity – patronki od spraw po ludzku beznadziejnych. Wizyta w klasztorze sióstr Sierpieńynek, cela Św. Rity.Przejazd do San Giovanni Rotondo. Zwiedzanie miejsc związanych ze Św. Ojcem Pio: Kościółek Antyczny, Chór, na którym otrzymał stygmaty, cela Świętego, Kościół Matki Bożej Łaskawej, nowa Bazylika, w krypcie, której spoczywa Ciało Św. Ojca Pio. Przejazd do Monte Sant Angelo – sanktuarium w grocie, Msza Św. Zakwaterowanie w hotelu ,kolacja i nocleg.
DZIEŃ 4
Śniadanie. Msza Św. Zwiedzanie groty – miejsca objawienia Św. Michała Archanioła.Przejazd do Lanciano– miejsca Cudu Eucharystycznego .Transfer do Rzymu. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 5. Śniadanie. Watykanaudiencja generalna u Ojca Świętego Franciszka. Zwiedzanie bazyliki. Nawiedzenie grobu Św. Piotra i modlitwa przy grobie Św. Jana Pawła II. Msza Święta. Powrót do hotelu na kolację i nocleg.
DZIEŃ 6. Śniadanie. Przejazd do Mentorellisanktuarium Matki Bożej Bolesnej, ukochanego miejsca papieża Św. Jana Pawła II oraz do Loretto- do Sanktuarium zbudowanym z kamieni pochodzących z Nazaretu. Przejazd do Padwy, obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 7 Śniadanie. Msza Św, Przejazd do centrum Padwy. Zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego, nawiedzenie grobu Św. Antoniego.
DZIEŃ 8
Powrót do kraju w godzinach porannych.

CENA: 920 zł + 300 € przy 30os. płatnych
              800 zł + 300 € przy 35os. płatnych
             690 zł + 300 € przy 40os. płatnych
             600 zł + 300 € przy 45os. płatnych

ŚWIADCZENIA:
• opieka duszpasterska
• przejazd luksusowym autokarem (klimatyzacja, DVD, barek, WC)
• opieka pilota i przewodnika
• opłata za wjazd kolejką linową na Monte Lussari.
• ubezpieczenie KL NNW i CP.
• 6 noclegów w hotelach, 6 śniadań i 6 obiadokolacji