LUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – TurystyczneLUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – Turystyczne
Nie pamiętasz hasła?

Monte Lussari- Cascia – San Giovanni Rotondo – Monte San Angelo – Lanciano – Loretto- Padwa- data do uzgodnienia

PROGRAM PIELGRZYMKI:

DZIEŃ 1:
Msza Św. i wyjazd pielgrzymów z Katowic. Pakowanie bagaży i wyjazd pielgrzymów z parkingu przy parafii. Przejazd do Mikulova, obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 2:.
Śniadanie. Przejazd do Tarvisio .Msza Św w kościele Św.Łukasza, obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 3:,
Śniadanie.Msza Św.Przejazd kolejką linową z Camporosso na Świętą Górę Lussari, gdzie znajduje się sanktuarium Matki Bożej (Msza Św), Świątynia trzech narodów zamieszkujących te tereny: Włochów, Austriaków i Słoweńców. Piękna architektura i górskie krajobrazy. Przejazd do Casci, obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 4
Śniadanie. Zwiedzanie Casci. Odwiedzenie sarkofagu z ciałem Św. Rity – patronki od spraw po ludzku beznadziejnych. Wizyta w klasztorze sióstr Sierpieńynek, cela Św. Rity.Przejazd do San Giovanni Rotondo. Zwiedzanie miejsc związanych ze Św. Ojcem Pio: Kościółek Antyczny, Chór, na którym otrzymał stygmaty, cela Świętego, Kościół Matki Bożej Łaskawej, nowa Bazylika, w krypcie, której spoczywa Ciało Św. Ojca Pio. Przejazd do Monte Sant Angelo – sanktuarium w grocie, Msza Św. Zakwaterowanie w hotelu ,kolacja i nocleg.
DZIEŃ 5
Śniadanie. Msza Św.  Zwiedzanie groty – miejsca objawienia Św. Michała Archanioła.Przejazd do Lanciano– miejsca Cudu Eucharystycznego oraz do Loretto- do Sanktuarium zbudowanym z kamieni pochodzących z Nazaretu. Transfer do Padwy. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 6 Śniadanie. Msza Św, Przejazd centrum Padwy. Zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego, nawiedzenie grobu Św. Antoniego.
DZIEŃ 7
Powrót do kraju w godzinach porannych.

ŚWIADCZENIA:
• opieka duszpasterska
• przejazd luksusowym autokarem (klimatyzacja, DVD, barek, WC)
• opieka pilota i przewodnika
• opłata za wjazd kolejką linową na Monte Lussari.
• ubezpieczenie KL NNW i CP.
• 5 noclegów w hotelach
• 5 śniadań i 5 obiadokolacji