LUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – TurystyczneLUDWIK Biuro Pielgrzymkowo – Turystyczne
Nie pamiętasz hasła?

Medjugorje 30.07 – 11.08.2017

Medjugorje

Ogólne informacje o Medjugorie:

Medziugorie (bośn./chorw. Međugorje) – miejscowość w Bośni i Hercegowinie położona w południowej części Hercegowiny na południowy zachód od Mostaru.Medziugorie to znane i odwiedzane miejsce pielgrzymkowe w Europie. Jest ośrodkiem odnowy życia religijnego. W centrum miejscowości znajduje się kościół pw. św. Jakuba. W pobliżu miejscowości znajdują się dwa wzniesienia – Wzgórze Objawień (Podbrdo), miejsce pierwszych objawień, oraz Góra Krzyża (Kriżevac).

To miejsce w którym Matka Boża ukazała sie sześciu osobom zwanych widzącymi. Sa to objawienia prywatne które rozpoczęły się w Medziugorie  24 czerwca 1981 i zgodnie z relacją widzących trwają do dziś.

Dzień 1:

  • Wyjazd z Ćwiklic (godz.wyjazdu poda ksiądz). Przyjazd do Tychów na msze św. o godz. 10:30 w parafii pw. Marii Magdaleny przy ul. Ks. Damrota 62. Przejazd w kierunku autostrady A1 oraz postój na obiad w Czechach-Lechowice. Przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię Chorwacje do Bośni i Hercegowiny.

Dzień 2 :

  • Przyjazd do Medjugorje w godzinach rannych. Zakwaterowanie, odpoczynek, obiadokolacja, udział w nabożeństwie wieczornym i nocleg.

Dzień 3 – 8:

  • wspólne wyjście na Drogę Krzyżową – góra Kriźevac
  • adoracja Najświętszego Sakramentu
  • codzienny udział w programie Festiwalu Młodych.
  • Wspólne wejście na Górę Zjawień – Podbrdo.

.

Dzień 8-9

  • Przejazd do Neum, plażowanie obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień 9-13:

  • plażowanie, wypoczynek i kąpięl w Adriatyku. .
  • msza św. śniadanie,obiad w Chorwacji i powrót do kraju.

 

Dzień 14:

Przyjazd do Ćwiklic.

 

Należy zabrać ze sobą: latarkę, małą poduszkę, nakrycie głowy (ochrona przed słońcem), małe składane krzesełko. Należy zabrać radio z zakresem UKF na częstotliwość 92,7 MHz – będzie możliwoś słuchania tłumaczenia na język polski kazań, modlitwy o uzdrowienie duszy i ciała.

[/vc_column_text][/vc_accordion_tab]

Nunc cursus libero purus ac congue ar lorem cursus ut sed pulvinar massa iden porta nequetiam elerisque mi id habitant morbi tristique senectus.

[/vc_accordion]

Rachunek Vat można otrzymać jedynie w czasie trwania pielgrzymki.